Neyzen İç Mimarlık

Tasarımda Sınırsız Yaratıcılık

Tasarım
99%

“Mimarlık, zamanından ve yerinden bahsetmeli, ama zamansızlığı özlemelidir.” – Frank Gehry

Neyzen iç mimarlık, Emrah Akgün’ün, otuz yıllık iş tecrübesi ve bilgisine dayanılarak kurulmuş bir firmadır. Otuz yıldır piyasada, sıradışı ve yaratıcı tasarımlarıyla sektöre önderlik eden insanlardan biri olan kurucumuz, doğru maliyet planlamalarıyla, doğru tasarımlara ve özel işlere ulaşmanın yollarını bizlere göstermiştir.

Özellikle son yıllarda Pinterest vs gibi platformlardaki üzerinde oynanmış fotoğrafların ve 3d çizimlerdeki fotoshopla oynanmış görsellerin, gerçeğe yansımaması şikayetleri artmış durumdadır. Giderek zorlaşan piyasa şartları tasarımcıları, tasarımcılıktan taklitçiliğe dönüştürmüş, böylece de birbirinin aynısı işleri çoğaltmıştır. 3d çizimciler bile artık modelleme yapmadan, hazır arşiv çizimlerle iş yapmaya yönelmek zorunda kalmışlardır. Bu yüzden 3d görsellerle süslenen işlerin, gerçeğe yansıdığında sıradan işlerin ötesine geçemediğini görmekteyiz.
Neyzen iç mimarlık, tüm bu zorlu süreçte, iş tecrübesinden kaynaklanan avantajla, tekdüzeliğe düşmeden, kaliteden ödün vermeden,
Fark yaratan, özel hissettiren, çizimden gerçeğe dönüştüğünde daha da güzel duran tasarımlarıyla ses getirmeye devam ediyor.
Emrah Akgün / İç Mimar
Neyzen İç Mimarlık, Tasarım ve Proje Yönetimi

6816
Tamamlanan Proje
12
Çalışan
218
Sunulan Hizmet
9660
Mutlu Müşteri

Zamansız Detaylar

Benzersiz Tasarımlar

HEMEN ARA
×